О продукции

Корм преміум класу NutricanХОНДРОПРОТЕКТОРИ 

Проблеми з руховою активністю і опорно-руховим апаратом дуже поширені в сучасному світі. Ми переконані, що хондропротектори, в складі раціонів НУТРІКАН здатні ефективно попереджати захворювання кісток, суглобів і сухожиль.


ВОДОРОСТІ

Корми NUTRICAN містять синьо-зелені та бурі водорості. Водорості - це незамінне джерело пребіотиків, мінералів і ферментів. І що не менш важливо, водорості мають протизапальні властивості, а також виявляють імуномодулюючу дію на кишкову мікрофлору.

ЖИР ОСЕЛЕДЦЯ ХОЛОДНОГО ВІДЖИМУ

Корми NUTRICAN містять курячий жир та велику кількість жиру з оселедця холодного віджиму - багате джерело ДКГ (докозагексаєнова кислота), ЕПК (ейкозапентаєнова кислота) і омега-3 жирних кислот. Ці компоненти відіграють важливу роль, забезпечуючи здоров'я нервової і кровоносної систем, забезпечують красу і здоров'я шерсті.

ВИСОКОЗАСВОЮВАНІ ПРОТЕЇНИ З КУРКИ

Усі корми NUTRICAN містять виключно високозасвоювані протеїни: висушене м'ясо курки, внутрішні органи, борошно з м'яса курки, а також курячу печінку – це забезпечує неповторний смак і аромат корму.


+ Все що потрібно для ідеального життя

Харчування відіграє велику роль в нашому житті. Якість харчування значно впливає не тільки на фізичну форму, а й на здоров'я нервової системи.

Говорячи про раціони наших вихованців, варто відзначити, що 80-100% денної норми поживних компонентів Ваш вихованець отримує разом з сухим кормом.

Тому, вибір раціону для Вашого собаки або кота - це важливий момент, адже корм повинен повноцінно забезпечувати поживні потреби Вашого вихованця.

Корми NUTRICAN, розроблені експертами компанії CANVIT С.Р.О. (Чехія), грунтуючись на багаторічному досвіді виробництва кормових та вітамінних добавок.

Формули кормів NUTRICAN розроблені так, щоб забезпечити Вашому вихованцеві міцне здоров'я та відмінну фізичну форму.